Volg ons ook via Twitter

  • jandekluijver Ede centrum is opgebouwd voor Ede-voor-Duchenne. Start vanaf 12 uur - wie wil kan dus eerst naar de kerk. #hemelvaartdag!

    Gisteren, 23:58
  • jandekluijver Mijn bureau krijg ik vandaag niet meer leeg. Kenners van mij zal dat niet verbazen:-) Dag afronden - tijd voor vrije dag / Hemelvaartsdag.

    Gisteren, 23:51
  • leon4ede de betere PvdA: 'Het bereiken van het Lente-akkoord is een weergaloos knappe manoeuvre van de vijf betrokken partijen' @WouterBos in #KvdB

    Gisteren, 23:47
  • jandekluijver Klankbordverg. voor werk als diac. consulent vanavond was verrassend. Nwe werkvorm om doelgroep beter te helpen / werkdruk te verminderen!

    Gisteren, 23:43
  • jandekluijver Bespreking vanmiddag over verduurzaming van #schuldhulpmaatje ede gaf goede input. snel tijd vinden om het uit te werken.

    Gisteren, 23:41


winkelstraat

     

FractieNieuws nummer 8, 2011 is uit

FractieNieuws ChristenUnie Ede 2011 - Nummer 8woensdag 14 december 2011 11:38 Alweer de laatste FractieNieuws van 2011. Een jaar waarin er politiek gezien veel gebeurd is. Zowel plaatselijk als landelijk. Landelijk zien we dat de crisis nog steeds de politieke agenda's bepaalt. Er dreigen nieuwe bezuinigingen noodzakelijk te worden terwijl langzaam de gevolgen van de reeds in gang gezette bezuinigingen duidelijk en voelbaar worden. Ondanks dat hebben we met Sinterklaas weer wat meer uitgegeven dan vorig jaar.

Lees snel verder in de bijlage voor onze nieuwe FractieNieuws!

Bent u benieuwd naar onze bijdragen in de commissie- en raadsvergaderingen? Kijk dan eens onder de recente nieuwsberichten op deze website.

Reacties en opmerkingen n.a.v. het lezen van FractieNieuws stellen wij zeer op prijs, u krijgt gegarandeerd reactie!

Gekoppelde documenten
TitelBestandsgrootteMIME-type
FractieNieuws ChristenUnie Ede 2011 - Nummer 82.0 MBapplication/pdfdownload

«Terug